Ku humbi Teuta Selimi? (VIDEO)

By

Ka kohë që nuk keni dëgjuar për Teuta Selimin.

Pse u ‘tret’ ajo?

Në një intervistë dhënë për Prive, Teuta tregoi çfarë ka bërë gjatë kësaj kohe dhe cilat janë planet e saj bë muzikë.

Ndiqni intervistën më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm