Konfirmohet lidhja e këngëtares së famshme

By

Këngëtarja Taylor Swift e ka konfirmuar lidhjen e saj me të dashurin, Travis Kelce.

Dyshja në fjalë këtë e konfirmuan me një darkë romantike në New York.

Këngëtarja dhe lojtari i futbollit amerikan janë përfolur se janë në lidhje që nga korriku i këtij viti, por nuk kanë deklaruar asgjë zyrtarisht.

Sëift ka qenë në publik në një numër të madh të ndeshjeve të Kelce me ekipin e Kansas City Chiefs, kjo shtonte edhe më shumë spekulimet se dyshja në fjalë janë bashkë.

Artikuj të ngjashëm