Konfirmohet bashkëpunimi mes artistëve shqiptarë

By

Vera na ka servuar një mori bashkëpunimesh duke premtuar për një sezon të paharruar.

Bashkëpunimi i radhës vjen mes dy artistëve, Ya Nina dhe Don Phenom.

Lajmin u bë i ditur me anë të një postimi në rrjetin social, Instagram.

Kënga e re do të titullohet “Me def” dhe sigurisht vjen i shoqëruar me videoklip.

Ndërkaq, detaje të tjera të publikimit nuk janë bërë akoma të ditura.

Shihni më poshtë postimin e plotë në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm