A e dëgjuat këngën e re të Lorit? (VIDEO)

By

“Thuja Nanës” titullohet kënga më e re e Lorit.

Këngëtarja publikoi dje projektin e shoqëruar me videoklip të realizuar nga EMF.

Orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Irkenc Hyka dhe ju nëse nuk e keni parë akoma këtë projekt, mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Nëse nuk e dini, Lori është shumë e angazhuar me dasma gjatë verës por njëkohësisht me koncerte në trojet shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm