Komentuesit e bëjnë Ledina Çelon për ‘pesë pare’

By

Ledina Çelo ka dashur të provokojë, por ajo ka marrë efektin e kundërt. Fotot e postuara së fundmi duket se janë pritur me furi nga ndjekësit e saj, për të cilët kanë përdorur edhe shprehje të rënda ndaj saj.

Përmes një postimi të bërë në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto ku ndodhet përpara pasqyrës dhe qëndron me kurriz nga aparati duke shfaqur pothuajse tërësisht kofshët e saj.

Por kaq është dashur që ndjekesit të kritikojnë artisten, duke u shprehur se kjo foto nuk është e përshtatshme për një nënë dhe bashkëshorte si ajo.

Ledina është përpjekur të qetësojë ndjekësit duke iu shpjeguar se ishte pikërisht bashkëshorti i saj që e kishte bërë këtë foto. Por edhe kur kjo nuk ka pasur sukses, ajo më vonë ka vendosur ta heqë nga Instagrami raporton Lapsi.

Artikuj të ngjashëm