Pas raportimit të Prive.al, reagon Blero

By

Opinioni publik u befasua me të madhe kur papritmas, Prive.al raportoi lajmin se çifti, Blero Muharremi dhe Afrona Dika tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Informacioni i sigurt nga burime dhe lëvizjet e Afronës në rrjete sociale vulosën ndarjen.

Por, përderisa bukuroshja nga Zvicra kishte fshirë komplet Bleron nga profilet e saj, këngëtari vazhdonte të mbante Afronën, me foton më të freskët para gjashtë ditëve.

E duket se me zyrtarizimin e lajmit pas raportimit të Prive.al, i gjendur në një situatë pa zgjidhje, edhe Blero ka reaguar duke fshirë çdo gjurmë të ish të dashurës në rrjete sociale.

Deri tani, kjo pa dyshim se është ndarja më e bujshme e vitit, pasiqë ndodhi si rrufe në qiell të pastër, pak kohë pas pushimeve romantike të dyshes në Santorini. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm