Çka po ndodh mes Luanës dhe Lorik Canës?!

By

Është përfolur edhe më herët për një romancë të mundshme mes kapitenit të kombëtares Lorik Cana dhe prezantueses Luana Vjollca.

Madje thuhej pikërisht që kënga e saj i dedikohej Canës, por këto mbetën vetëm fjalë pasi Cana u martua me italianen Monika ku edhe dashuria e tyre u pagëzua me lindjen e djalit të tyre Boiken.

Tani si miq dhe nën petkun e angazhimit profesional Luana ka postuar disa fotografi në një rrjetin social Snapchat, me kapitenin Cana ku ka shkruar Coming Soon…

Mbetet të shihet se çka do të dalë nga ky bashkëbisedim i tyre. / prive.al

image-3222d21d802c23fb9c077253e6488eef65a5ffe96803a1e3500097b037153c7a-V

 

Artikuj të ngjashëm