Klea Huta reagon e shokuar për rastin tragjik të 5-vjeçarit në Himarë

By

Sot në plazhin e Himarës ka ndodhur një rast tragjik.

Një 5-vjeçar u përplas për vdekje nga skafi.

Rreth kësaj tragjedie ka reaguar e shokuar Klea Huta e cila është vet nënë.

Ajo kërkoi nga shteti të kontrollojë njerëzit që shesin mend, dhe afërsinë e skafëve në breg.

Lexoni postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm