Klaudia në Amici: “Ndihem si në shtëpi”

By

Ish balerina e Televizionit Klan, Klaudia Pepa ka filluar punë në Itali. Pas pjesëmarrjes si konkurente ajo tashmë është bërë pjesë e ekipit.

Provat për sezonin e ri kanë filluar dhe Klaudia ka postuar një fotografi nga studio e këtij programi talentesh.

Imazhit ajo i ka shtuar fjalët: “Ndihem si në shtëpi”.

Pepa gjatë pjesëmarrjes ka marrë shumë dashuri nga publiku italian./Prive.al

Artikuj të ngjashëm