Ja çka po i bëjnë femrat Cozman-it (FOTO)

By

Periudha si beqar ka qenë mjaft qejf për reperin nga Babastars, Cozman.

Nga dalja prej lidhjes së gjatë me Tunën, ai nuk i është ndarë vajzave të ndryshme me të cilat ka flirtuar.

Nëpër klube ku performonte dhe jo vetëm, me theks të veçantë gjatë verës, atij nuk i janë ndarë zeshkanet e bjondinat prania e të cilave duket se e disponon shumë.

E tillë është edhe një prej fotografive të fundit në të cilën reperi shihet teksa puthet me pasion nga një vajzë në prapaskenat e koncerteve.

I lumtur me situatën, Cozyt nuk i mbet gjë tjetër pos të buzëqeshë para aparatit dhe të mos harrojë simbolin e shqiponjës dykrenare. Se edhe sa do t’i zgjasë kjo situatë mbetet të shihet. /Prive.al/

Image may contain: 1 person

Artikuj të ngjashëm