Klajdi flet ekskluzivisht për Prive pasi u bë baba (VIDEO)

By

Klajdi Haruni ka folur ekskluzivisht për Prive pak muaj pasi u bë baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij Orgesa u paraqitën në media gjatë hapjes së “Cohl’s” në Prishtina Mall.

Ata kanë ndarë me Prive detaje të jetës së tyre si prindër madje edhe kush është më i kujdesshëm.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm