‘Kjo nuk shkon me zor’, kënga e Trixës i dedikohet Donaldit? (VIDEO)

By

‘Ma shumë se ti’ quhet projekti muzikor që solli Beatrix Ramosaj bashkë me DJ Geek.

Në vargje, Trixa thotë ‘kjo nuk shkon me zor’ dhe ‘nashta e gjej dikon që m’don ma shumë se ti’, që lë të kuptohet se ndoshta artistja ka prekur historinë e vet.

Teksti u shkrua nga Vig Poppa ndërkaq muzikën e punoi Cekic Beatz.

Dëgjojeni./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm