“Çifteli” – kënga e re nga Melinda (VIDEO)

By

Melinda ka publikuar projektin i ri.

“Çifteli” quhet kënga e cila sipas tekstit është sërish diss për reperet shqiptare.

Gjithçka është realizuar në Panda Music, aty ku reperja po menaxhohet.

Tekstin e ka shkruar vet Melinda me ndihmën e Tonic dhe Denk.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm