Kjo mund të jetë fotografia më e ëmbël që keni parë sot

By

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës është fotografuar me veshje kombëtare.

Në llogarinë e saj në Instagram, me mijëra ndjekës, imazhi i ëmbël mori shumë komente dhe pëlqime për pak minuta.

“O sa mirë me qenë shqiptare”, thuhet poshtë postimit të cilin sigurisht e ka bërë Loredana pasi ajo dhe Mozzik ia menaxhojnë llogarinë.

Kujtojmë se së fundmi përflitet për një ribashkim mes tyre por që ende nuk ka diçka konkrete nga asnjëri prej artistëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm