Cilat janë planet e Noizyt në muzikë? (VIDEO)

By

Noizy ka qenë shumë aktiv gjatë këtij viti.

Reperi nga Shqipria, solli disa projekte muzikore, solo dhe bashkëpunime të cilat arritën miliona klikime në Youtube.

Por, cilat janë planet e tij në muzikë?

Në një intervistë dhënë në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, ai foli për karrierën dhe ndër të tjerash edhe për jetën personale.

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm