Kjo fotografi e dëshmon se Rene është kopje e Norës!

By

Sa ishte më e vogël, mezi e vëreje se cilit prej prindërve i ka ngjarë.

Por tashmë nuk ka asnjë dyshim, se Rene, vajza e vetme e këngëtarëve Nora Istrefi e Robert Berisha, i ka ngjarë nënës së saj.

Në një imazh që Nora Istrefi e ka publikuar në llogarinë e saj në Snapchat, ngjashmëria është e padiskutueshme.

Imazhin e Norës me të bijën e ka publikuar më pas edhe Era Istrefi, e cila ka shkruar: “Nora dhe Mini Nora”.

Gjithsesi, kujtdo që t’i ngjajë Rene me padyshim do bëhet një vajzë e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm