Kjo është gruaja të cilën Gjiko e pret me lule!

By

Nuk është e dashura e tij. Një tjetër grua ka pasur fatin që të trajtohet si princeshë, duke u pritur me lule.

Reperi nga Peja I njohur me nofkën Gjiko, është tejet I dashur dhe I kujdesshëm me gratë që ka afër.

E kemi parë që të dashurën e tij e trajton mirë, por akoma s’e keni parë se çfarë trajtimi i bën të ëmës.

Ai e ke pritur me lule nënën e tij. Gjiko ka shkuar tek vendi ku ajo punon dhe e ka befasuar me prezencën e tij.

Më pas, të gjitha videot e imazhet i ka publikuar në profilin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm