Kjo është sakrifica që Sara Hoxha u desh të bënte për dashurinë

By

Së fundmi, Sara Hoxha ka realizuar një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj në Instagram.

Kurioziteti i ndjekësve të saj është gjithnjë i madh, ku njëri nga ata e pyeti se cila është sakrifica më e madhe që ajo ka bërë për dashurinë.

“Kur u desh të lija familjen, për të krijuar familjen time”, thotë ajo duke iu referuar jetesës në Gjermani.

Ajo tani po qëndron me Ledrin në Prishtinë dhe më vogëlushen e tyre Poem Blu.

Në një tjetër postim, ajo na dha edhe një këshillë të vetme sa i përket krijimit të  një lidhjeje të shëndoshë.

Ajo shkruan se duhet të dëgjoni partnerin me të cilin jeni në lidhje për të pasur gjithnjë një komunikim të hapur dhe të shëndetshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm