Brenda ditëlindjes mahnitëse të vajzës së Ardit Gjebresë

By

Dita e sotme në familjen e Ardit Gjebreas nënkupton festë.

E vogla e familjes, Anna sot mbush 8 vite dhe ky moment nuk kishte se si të kalonte ndryshe përpos me një organizim mahnitës.

Për princeshën e familjes është menduar një festë përrallore, fotografi nga të cilat prezantuesi i programit ‘E diela shqiptare’ ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Edhe 100 për bukuroshen nga ana jonë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm