Kjo është një histori dashurie nga Ledri Vula dhe Sara Hoxha

By

Videoklipi i shumëpritur më në fund është këtu.

Ledri Vula ka lansuar këngën “Gjendja” me videoklip dhe pjesë e tij është Sara Hoxha.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm