Burrin shqiptar apo të huaj, kështu përgjigjet Lori Hoxha!!!

By

Njëra prej femrave më me sti, është pyetur nga fansat nëse e do një burrë shqiptar apo të huaj.

Bëhet fjalë për Lori Hoxhën, e cila së fundmi përdori opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, duke ua mundësuar fansave të saj ta pyesin çka do dëshirojnë.

Dikush i tha: ‘burrin shqiptar apo të huaj?’. Lori u përgjigj shkurt dhe qartë ‘shqiptar’.

Ka një kohë të gjatë që flitet se Lori është në lidhje me djalin me emrin Vis, por ajo asnjëherë nuk e konfirmoi.

Megjithatë, trashëgimtarja e Top Channel ndau disa gjëra me ndjekësit e saj në Instagram që janë të shumtë.

Ajo tregoi se më shumë i pëlqen muzika se sa librat, më mirë të pasme të mira se gjoks të bukur, si dhe më komode ndjehet me mesazhe se sa me thirrje telefonike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm