Kjo është kënga e re e Sheilës!

By

E kishte menduar që në muajin mars ta publikonte këngën e saj më të re. Mirëpo, pandemia e bëri të veten duke anuluar edhe produksionin muzikor të X Factor Albania 1, Sheila Haxhiraj.

Audio e saj veçse ka përfunduar dhe mban titullin “Veç ti” e artistja ka postuar një copëz nga kjo këngë në Instagram.

Pritet që të finalizohet pas përfundimit të Covid-19 për tu publikuar në youtube./prive.al

Artikuj të ngjashëm