Kjo është kënga e preferuar e Mozzikut (VIDEO)

By

Mozzik ka treguar cilën këngë të albumit të tij “Mozzart” e do më së shumti.

Në një intervistë ekskluzive si “Personazhi i Vitit” në Prive, reperi shumë i suksesshëm tha se kënga dedikuar vajzës së tij Hana, është më e dashur për të.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni shumëçka rreth jetës së tij personale dhe asaj profesionale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm