Bëhuni gati! Ja kur publikohet bashkëpunimi i Butrintit me Kidën

By

Muaj më parë Prive në rubrikën “E vërtetë e pavërtetë”, ju lajmëroi se artistët e vitit të kaluar Kida dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat për një tjetër hit muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, Kida dhe Butrint ndanë pamjen e parë nga dueti i tyre, i cili do të publikohet së shpejti.

Kënga e re publikohet me datë 2 korrik në ora 23:59. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Artikuj të ngjashëm