Hamza dhe Gëzimja bëhen prindër për herë të dytë

By

Djali i Remzije Osmanit ka mirëpritur në jetë fëmijën e dytë me bashkëshorten e tij Gëzimen.

Cifti janë bërë prindër të një djali dhe lajmin e dhanë e anë të postimi në Instagram.

“Faleminderit Zotit për bekimin e dytë që na fali . JON HAMZAJ 💙😇 17.03.2023. Zemrat dhe krahët i kemi plotë🙏🏻”, shkroi Gëzimja në postimin e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__)

Artikuj të ngjashëm