Kjo është “Benzo” e Lyrical Son dhe Elinel

By

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Elinel dhe Lyrical Son publikuan bashkëpunimin muzikor.

“Benzo” mban emrin kënga, teksti i të cilës mban vulën e të dy artistëve.

Projekti i shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm