Fjolla Morina gjen dashurinë? Kjo fotografi ngrit dyshimet (FOTO)  

By

Një dashuri e re duket se ka lindur në zemrën e Fjolla Morinës. Pas disa deklarimeve të koduara në Instagram se e kishte humbur dashurinë dhe vajtonte me këngën e mikes së saj Fifit, Fjolla me sa duket ka bërë vend për dikë tjetër.

Këngëtarja kosovare ka publikuar në llogarinë e saj në Snapchat një fotografi në një makinë luksoze, e ulur në sediljen e përparme me dikë.

Por është treguar e kujdesshme duke i vënë një emoji zemër personit tjetër në fytyrë dhe duke i fshehur identitetin.

Ndërsa është Fifi ajo që ka xhiruar në pjesën e pasme, e videoja e fotografitë janë publikuar nga Fjolla.

Megjithatë s’mund të thuhet sigurt se personi në fjalë ka lidhje me këngëtaren, ngase ai mund të jetë thjesht një mik i saji! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm