Për shkak të gjoksit jo shumë të madh, Ronela pëson incident në skenë!

By

Ronela Hajati dhe Young Zerka ishin së bashku në një intervistë për Prive, të shtunën e fundit të 2017-s.

Artistët të cilët promovuan projektin e tyre të fundit ‘Diamanta’ zbuluan edhe momente nga viti që lamë pas.

Një ndër ngjarjet më të sikletshme, Ronelës i ndodhi javën e kaluar në një koncert në Gjakovë.

Gjatë kohës që po performonte, Hajati pati disa vështirësi në pjesën e sipërme të trupit, e atë e rrëfen më së miri ajo në këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm