Kim Kardashian publikon foton e parë bebes së saj

By

Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër për të katërtën herë të një vogëlushi më 10 maj, me anë të një nëne surrogate.

Vogëlushi është tashmë katër muajsh, por vetëm tani Kim postoi një foto ku shohim fytyrën e ëmëbël të bebes. Vogëlushi ka një emër shumë të vecantë, Psalm që do të thotë këngë e shenjtë.

Kim Kardashian postoi foton e tij në Instagram duke shkruajtur vetëm “Psalm Ye”. Fansat menjëherë filluan të spekulojnë që ndoshta “Ye” është emri i dytë i vogëlushit.

View this post on Instagram

Psalm

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

 

Artikuj të ngjashëm