Festa e Bajramit bashkon Adriana Matoshin me bashkëshortin (FOTO)

By

U përfol se u ndanë edhe pse një gjë e tillë asnjëherë nuk u konfirmua prej asnjërit prej tyre.

Aktorja kosovare Adriana Matoshi dhe partneri i saj Albert Sylejmani, me të cilin ka katër fëmijë, është raportuar t’i kenë ndarë rrugët.

Por ata kanë ruajtur një marrëdhënie jashtëzakonisht të mirë.

Si një çift perëndimor, ata edhe pas ndarjes po kujdesen që të kenë një familje të bashkuar në të mirë të fëmijëve të tyre.

Dyshja kanë kaluar ditën si një familje e bashkuar duke drekuar në një restorant në periferi të Gjlanit

Ndërsa, aktorja e serialit ‘O sa Mirë’, duket mjaft e freskët perderisa kalon kohë kualitative me fëmijët e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm