Shyhrete Behluli flet për herë të parë pas mosmarrëveshjes me Motrat Mustafa (VIDEO)

By

Ishin mike të mira bashkë e madje kishin edhe një bashkëpunim kohë më parë.

Motrat Mustafa dhe këngëtarja Shyhrete Behluli, megjithatë së fundmi patën një mosmarrëveshje rreth një kënge e cila u bë mollë sherri në mes tyre.

Motrat Mustafa e akuzuan këngëtaren Behluli për vjedhje ideje për një këngë që i dedikohej nënës, megjithatë tashmë i kemi dëgjuar të gjitha versionet e ngjarjes, përpos atë të këngëtares Behluli.

Ajo të gjitha i sqaron nga ana e saj, sonte në emisionin Prive duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova. /Prive.al]

Artikuj të ngjashëm