Kiara del bllof, çka u tha në telefonatën mes saj dhe Efit?

By

Një përballje e fortë ndodhi mbrëmjen e djeshme mes Efit dhe Kiarës në ‘Prime’, ku moderatorja tha se nuk kishte patur asnjë komunikim me ish-konkurrenten e Për’uthen.

Debati u shoqërua me debate të forta dhe sipas Efit, Kiara ka ndryshuar tërësisht sjellje.

Ka qenë shoku i Efit i cili përmes një fotoje ka nxjer bllof Kiarën, sepse në telefonin e saj shihet se mes Efit dhe Kiarës ka patur komunikim.

Gjithashtu, shoku i Efit e ka dëshmuar se jo në një rast por në disa raste, Efi e ka përkrahur me postime Kiarën pas daljes, detaj të cilin ia ceki prezantuesja mbrëmë duke i thënë se “nuk e ka nxjerrë në story”.

FOTO/ Shoku i Efit publikon telefonatat: Kiara po gënjen!

Në lidhje me situatën ka reaguar edhe psikologia e Efit e cila poashtu ka demantuar Kiarën.

Ajo ka treguar se ka qenë dëshmitare kur Efi e ka thirrur Kiarën në telefon ditën që do rikthehej në Big për të pyetur se a ka ndonjë gjë të pasqaruar mes tyre.

“Ajo as nuk i tregoi që do futet edhe vetë. Të paktën tek kjo telefonatë isha vetë dëshmitare”, deklaron psikologia Pjetra në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm