Kevin Edmond në Kosovë për klipin e ri

By

Para pak javësh publikoi “Te mueves bien” një këngë e gërshetuar mes gjuhës spanjolle dhe shqipe, por pa klip.

Ndërsa këto ditë artisti me prejardhje latino-shqiptare, Kevin Edmond ka ardhur nga Suedia në Kosovë për xhirimet e projektit të ri

Kevini gjatë javës së kaluar ka realizuar klipin e këngës së re me Sekuencë, ndërsa lansimi do të bëhet gjatë korrikut./Prive.al

Artikuj të ngjashëm