Këto shenja do të jenë me fat në dashuri javën që vjen

By

Nëse arrijmë deri këtu, atëherë mund t’ia dalim deri në fund. Ne po flasim për dashurinë dhe romancën javën e 18 – 24 dhjetor 2022, njerëz, dhe siç e kemi mësuar të gjithë, nuk është e lehtë.

Kjo javë sjell idenë e lidhjes. Dhe këto janë tre shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri gjatë javës 18-24 dhjetor 2022:

1. Dashi

(21 mars – 19 prill)

Ju e dini se çfarë funksionon dhe e dini se çfarë jo kur bëhet fjalë për ju dhe njerëzit që sillni në botën tuaj romantike. Ju keni bërë gabimet tuaja, por duket se ato gabime më në fund janë zhvendosur në prapavijë. Kush ishte ajo dashuri e vjetër që ju mori shumë kohë?

Vështirë se mund t’i kujtosh më dhe kur të kuptosh se kështu mendon tani, do të tërhiqesh. E ke kapërcyer ish-in tënd, tymnajë të shenjtë, si dreqin e largove atë?

Prapëseprapë, ju e keni bërë, dhe kjo e bën këtë javë edhe më të mirë për ju, sepse tani mund ta prezantoni veten si një person i plotë për dashurinë tuaj të ardhshme. E dinit se do të ishte kështu dhe e ndjeje se nuk ishe gati t’ia lëshoje gjithë bagazhin një personi tjetër. Epo, me mend çfarë? Bagazhi është hequr nga jeta juaj dhe tani jeni gati të vazhdoni si një shef.

2. Gaforrja

(21 qershor – 22 korrik)

Eh, çfarë viti ka qenë. Ju keni qenë gjithmonë një besimtar në shkakun dhe pasojën, si dhe në Ligjin e Tërheqjes, dhe ishte gjatë këtij viti që ju dhatë një pohim të mirë të fortë, duke thënë se deri në fund të vitit, dëshironi të gjeni dashurinë, si në ‘marrëveshjen reale’.

Kush thotë se dëshirat nuk realizohen, apo në rastin tuaj kush thotë se qëllimet pozitive nuk shfaqen si realitete të bukura?

Sot do të takoni dikë dhe ai do t’ju prezantojë me një botë krejtësisht të re shprese dhe mundësish. Duket sikur synimet tuaja po vijnë për ju, gjë që e bën atë një javë me të vërtetë me fat. Një plus i shtuar është se, ndërsa ndani informacionin tuaj të gëzueshëm me miqtë, ata të gjithë do të ndihen të mrekullueshëm për ju dhe do t’ju inkurajojnë të vazhdoni. Bëje, Gaforre!

3. Shigjetari

(22 nëntor – 21 dhjetor)

Ju thjesht po rrjedhni me të gjitha atmosferat e mira këtë javë, Shigjetar, siç është ndjenja juaj, “nëse nuk mund t’i mposhtni, bashkojuni”. Ka kaq shumë energji të furishme që po ndodh, dhe mes jush dhe partnerit tuaj, ju ose mund të tërboheni plotësisht ose, të dy mund të bini dakord se “Janë vetëm pushime!”

Dhe kështu, si Shigjetari i mirë që jeni, do të rrotulloheni me të. Ju dhe bashkëshorti juaj jeni afër; ti rrjedh si uji dhe nëse vendos për diçka, atëherë bashkëshorti yt shkon lehtësisht me të…dhe anasjelltas.

Kjo lehtësi në lidhje është diçka që ju e vlerësoni, pasi jo të gjithë e kanë këtë lloj marrëdhënieje. Ndonëse mund të mos përfundojë si java më romantike e jetës suaj, me siguri do të mbahet mend si java ku keni mundur të argëtoheni pa kujdes. Ju po i thoni JO stresit këtë javë dhe partneri juaj ju mbështet në këtë.

Artikuj të ngjashëm