Këto janë shpenzimet marramendëse të VIP-ave shqiptarë në veshje (VIDEO)

By

Storia e mëposhtme iu tregon shpenzimet marramendëse të VIP-ave në veshje.

Disa të famshëm në klipet e fundit kanë harxhuar shumë për t’u dukur mirë, duke blerë veshje nga markat më tê shtrenjta.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni çmimet./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm