Këto janë planet e ardhshme muzikore nga Adelina Berisha

By

E ftuar në intervistën më të shkurtër “60 sekonda”, ishte këngëtarja Adelina Berisha.

Ajo për Prive zbuloi planet e saj muzikore, si dhe tregoi këngën për të cilën i ka rënë pishmon që e ka publikuar.

Ndiqni intervistën e saj duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm