Xheri feston sot ditëlindjen!

By

Gazetarja dhe producentja e njohur Xheraldina Vula fesotn sot ditëlindjen.

View this post on Instagram

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Në ditën e parë të shkurtit, me të mbërritur mesnata, urimet për të kanë qenë të shumta.

Sigurisht, festa fillestare në orën 00:00 ka nisur me rrethin e ngushtë, Agronin, Ledrin dhe Sarën me ç’rast Xheri ka ndarë një fotografi të bukur nga ky moment me ndjekësit në rrjete sociale.

Shumë urime /Prive.al

Artikuj të ngjashëm