Këto janë ‘5 datat’ më të veçanta në jetën e Adelina Eminit (VIDEO)

By

Më 8 Mars, Adelina Emini u rikthye me këngë të re dedikuar nënës.

Së fundmi, këngëtarja u paraqit edhe në “5 datat” me Liberta Spahiun ku tregoi shumëçka për vete.

Cilat janë momentet që ajo nuk i harron dhe si e kaloi virusin COVID-19?

Të gjitha dhe më shumë e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm