Përvjetori i katërt i martesës – Andrra me dedikim special për Sinanin (FOTO)

By

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po festojnë përvjetorin e katërt të martesës.

Për ta uruar siç është më së miri, Andrra hyri në Instagram për t’i shkruar fjalë të veçanta burrit të saj këngëtar.

“Nëse e di çfarë është dashuria, e di për shkak tëndin. Gëzuar përvjetorin e katërt”, ka shkruar ajo nën disa fotografi nga dasma.

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, kanë bashkë një djalë i cili erdhi në jetë pak vite më parë.

Gëzuar përvjetorin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm