Këto ishin prapaskenat deri tek ‘Forever is Over’ nga Elvana!

By

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata bëri hapin e madh katër ditë më parë më publikimin e projektit ‘Forever is Over’, i pari për audiencë ndërkombëtare.

Por, puna deri tek ky projekt ishte pa dyshim shumë e madhe e njëkohësisht edhe një përvojë në vete që nuk do harrohet asnjëherë nga Londra në Los Angeles dhe Barcelonë.

Copëza nga kjo pjesë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Përmes dy inserteve, Elvana ka ndarë me fansat dhe miqtë procesin e punës në studio, afërsinë e madhe me producentin Poo Bear dhe kiminë përfekte në bashkëpunimin profesional me David Guettan, DJ-in e njohur që pati dorë në këtë projekt.

Ndryshe, Prive në emisionin e sontëm raportoi që Gjata tashmë ka të përfunduar dy projekte që pritet të publikohen përgjatë muajve në vazhdim. /Prive.al/

London-LA-Barcelona #foreverisover

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Just a few moments from all the love and devotion that went into creating #foreverisover @poobear

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm