Shokon figura e njohur e ekranit: Shfaqet KOMPLET e zhveshur

By

Në fillim të Qershorit u konfirmua lajmi se ajo është ndarë nga partneri shumë vjeçar por krahas këtij lajmi, balerina shqiptare Klaudia Pepa ka tërhequr vazhdimisht vëmendjen.

Pushimet, personat që e shoqërojnë, pozat e nxehta dhe jo vetëm kanë qenë disa prej pikave me të cilat emri i saj është lakuar në media.

Sidoqoftë, si sonte vështirë se do të përmendet më!

Balerina e njohur ka goditur me një set fotografik të postuar para pak minutash ku shfaqet komplet e zhveshur duke mos fshehur asgjë nga trupi i saj.

‘Mistik’ – ka qenë termi me të cilin ajo ka preferuar ta emërojë këtë set fotografik ndonëse në bazë të pamjeve nuk i mbetet shumë kësaj pjese.

Fotot e mëposhtme flasin vetë… /prive.al/

Artikuj të ngjashëm