Këto do të jenë disa nga veshjet e Alaudin Hamitit gjatë prezantimit të ‘BBVK’

By

Kanë mbetur vetëm edhe pesë ditë deri në nisjen e Big Brother VIP Kosova, që ndodh për herë të parë në vendin tonë këtë vit.

Kurioziteti i ndjekësve për çdo detaj të këtij edicioni është ende shumë i madh dhe prezantuesi i këtij spektakli Alaudin Hamiti, zbuloi rrobat e tij që do të veshë gjatë moderimit të këtij spektakli.

Numërimi prapa ka filluar, të hënën starton Big Brother VIP Kosova! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm