Adelina Tahiri thotë ‘S’je normal’ në klipin e ri

By

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar projektin e rradhës të titulluar ‘S’je normal’ i cili pason ‘Dale kadale’.

Normalisht, edhe në këtë projekt është harxhuar shumë në veshje dhe videoklip.

Ndiqeni të plotë më poshtë

Artikuj të ngjashëm