Këtë s’e paskemi ditur, kjo këngëtare simpatike qenka kushërira e Emina Cunmulajt

By

Emri i saj është Enisa dhe ajo po bën rrugëtimin e saj për të qenë shqiptarja tjetër e famshme në botë.

Enisa që ka një pamje të veçantë e një zë edhe më të veçantë, është kushërira e modeles së njohur shqiptare që jeton në SHBA.

Image result for enisa kengetarja shqiptare

Emina Cunmulaj, për të gjithë ndjekësit e saj, ka treguar se Enisa është kushërira e saj dhe madje ka publikuar një video të sajën duke kënduar ku shkruan:

“Nëse s’e keni ditur, atëherë duhet ta dini. Ky zë i mrekullueshëm, është kushërira ime”, ka shkruar Emina, në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm