Elvana Gjata: Ty ta kushtova jetën (FOTO)

By

Kjo është ndër të paktat këngëtare që nuk flet kurrë për jetën e saj private. Është tejet e heshtur dhe e tërhequr nga publiku në këtë pjesë.

E kur flet pak ose fare, edhe flitet pak për ty në atë aspekt. Por Elvana në muzikë është shumë prezente dhe është e vetmja gjë për të cilën prononcohet.

Tërë veprimtaria  saj mbështetet vetëm në profesionin e këngëtares dhe Elvana ia ka dedikuar jetën muzikës.

Të paktën kështu duket në një mesazh të sajin në Instagram, ku ajo shkruan: Ty ta dedikova jetën, me ty kam ngecur”.

Po supozojmë që kjo thënie i dedikohet muzikës, ngase deri më tash, s’kemi parë gjurmë të ndonjë të dashuri krah saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm