Këtë paraqitje skenike Shpat Kasapi do donte ta fshinte nga mendja

By

I ftuar së fundmi në NIN me Alaudin Hamitin ishte Shpat Kasapi.

Nga jeta personale karriera dhe planet e tij për të ardhmen, këngëtari na zbuloi shumë.

Në rubrikën “Haje ose thuaje”, në nga pyetjet që i drejtoi Alaudini ishte “Cilin moment do doje ta fshije nga kujtesa”.

Shpati nuk u mendua shumë se tha se ishte paraqitja e tij në “Zhurma Show”. Kostumi i bardhë dhe modeli i flokëve të tij, ai shprehet se nuk ishin aspak mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm