Bashkëpunimin e Don Xhonit dhe Erës do ta adhuroni që në tingujt e parë

By

Më në fund!

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Era Istrefi dhe Don Xhoni publikuan bashkëpunimin muzikor.

“Hala” titullohet kënga, teksti i të cilës mban vulën e të dy artistëve.

E shoqëruar me videoklip projekti muzikor u publikua në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm