Këtë këngë të Yllit mund të mos e dëgjoni kurrë!

By

Është kthyer në një prej emrave më të dashur të skenës muzikore, përmes këngëve dhe teksteve që krijon.

Aq shumë këngë të papublikuara ka në repertorin e tij Yll Limani saqë mund të ndodh të mos i publikoj disa prej tyre.

Por, kureshtjen se si tingëllon një ndër ato këngë Ylli e ka shuar në llogarinë e tij në Instagram duke e postuar këtë video të shkurtër.

#ty ? just in case I get bored of this demo and it ends up never coming out as a song, t’pakten e keni ni nje pjese sadopak ?

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

“Në rast se mërzitem duke e dëgjuar këtë demo dhe mund të mos publikohet kurrë, të paktën e keni një pjesë” – ka shkruar Ylli përkrah videos./Prive.al

Artikuj të ngjashëm