Këtë foto s’e paskemi parë, Gjakovari i “O sa mirë” si asnjëherë tjetër (FOTO)

By

Aktori Edi Kastrati, është ndër personazhet më të dashura për publikun kosovar.

Me rolin e gjakovarit, Arbnorit në serialin “O sa mirë”, ai ka arritu që të fitojë zemrat e publikuar, duke qenë shumë simpatik dhe gazmor.

Ai i njëjtë është edhe në jetën reale i tillë. Në dasmën e kolegut të tij, Ernest ZYmberit, ai e ka kallë fare ndejën.

Në një imazh që ka publikuar në Instagram, Edi duket tejet i lumtur e i gëzuar për mikun e tij, përderisa këtë e dëshmonte duke vallëzuar.

Ndërsa për ta bërë edhe më qesharak pozicionin e tij në këtë aheng, kishte vënë një këpucë në brezin e pantallonave të tij, e qëllimi nuk dihet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm