Këta xhempera janë në trend këtë vjeshtë (FOTO)

By

Derisa moti ka filluar të ftohet, është koha që të filloni të mendoni për xhemperat.

Pavarësisht nëse i doni xhemperat e gjatë apo ata shumë të gjerë, ta gjeni xhemperin ideal për këtë vjeshtë do të jetë shumë e lehtë falë fotografive të mëposhtme.

Ne kemi dalë pak jashtë zonës së komforit me disa prej xhemperëve të përzgjedhur – xhempera me krahët si balonë, nga materiali i kashmirit, me dizajne grafike apo edhe me ngjyra shumë të hapura – por, ka edhe xhempera që janë klasikë dhe që mund t’i kombinoni me gjithçka, nga xhinset deri te fundet më elegante.

Të gjithë këta xhempera përpos që do t’ju bëjnë të dukeni shumë bukur dhe me stil do t’ju mbajnë edhe shumë ngrohtë dhe do të ndiheni shumë rehat gjatë gjithë vjeshtës me mot të ftohtë.

Ne ju rekomandojmë që të zgjidhni dy ose tre xhempera nga koleksioni jonë që gjatë gjithë vjeshtës të jeni shumë trendi dhe mbi të gjitha të mos keni ftohtë 🙂

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

 

Artikuj të ngjashëm